Ljubavni snovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubavni snovi

Nemoj sreco, nemoj danas...
 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sestra i ja

Go down 
Autor/icaPoruka
IggY_Wol
Gost




Sestra i ja Empty
PostajNaslov: Sestra i ja   Sestra i ja Icon_minitimened sij 02, 2011 6:28 am

moja sestra je inace imala 32 godine a ja 15,zvala se Marija,bila je jako jebozovna ali do 32-ge godine nije imala seks,to znam jer se povjeravala majci a ja sam slusao svaki njihov razgovor, bila je bas seks -BAR ZA MENE- ja sam imao visinu 180cm a ona 165,bas da moj kurac udje u njenu guzu pravo bez podizanja ili spustanja tijela,razmisljao sam mnogo puta o njoj,kakve ima sise jbt,ona je boginja,sisao bi ih 2 dana i provlacio kurac izmedju njih, drkao sam na nju 7mjeseci,gledao neke njene slike iz mladjih dana,kakve tek ima noge,dizao mi se kad sam pomisljao na to.Najbolje od svega bila je uvijek kuci,da pospremi i da cisti po kuci, pokusala je da zavrsi medicinski fakultet ali nije uspjela tako da su je roditelji za to vrijeme izdrzavali dok ne nadje posao,preko ljeta bi se setala po kuci u miniću,jao kakvo dupe ima,samo to nisam znao dok joj nisam pogledao pod minić jednog dana dok je lezala na krevetu u njenoj sobi. Uzeo sam telefon i slikao je,kamera od 5 megapiksela je bila pf,extra da vidim sve kod dupeta,slike sam prebacio na kompjuter i poceo da drkam na njih,covjece kakva je to picka bila mislio sam u sebi,ni jedna me djevojka nije privlačila kao moja sestra,ubrzo sam svrsio po podu,na to mjesto sam sam presao patikom kako se nebi vidjelo da sam svrsio,majka me je mnogo puta pitala ''sta je ovdje crn pod i prljav'' dok je cistila,ali sam joj govorio da smo ja i drug ulazili u patikama. Imao sam osjećaj da dok je slikam ona zna da to radim ali nije nista radila,kao i u dnevnom boravku gdje je lezala na dvosjed a noge bi bile preko naslanjača za dvosjed tako da se vidjelo njeno slatko dupe starije djevojke,imala je gacice koje bi joj stalno upadale u guzu,to me jos vise privlacilo, ali malo je bila drugacija osoba,stidjela se od drugix,normalno za djevojku ali mi nikad nije prisla kao muskarcu,imala je neki odboj prema meni koji sam osjecao da treba da prekinem, nisam znao kako to da uradim,ipak svasta je moglo da se desi,ona je zatvorena osoba, mozda sve kaze majki,pa ja ispadoh pedofil mali, jednostavno je bilo tesko za mene da to prelomim,bila je starija,nîsu bile godine u pitanju nego to sto je bila takva povucena osoba i covjek nije znao sta moze da ispliva iz toga, ali tako sam je zelio na sebi, da joj prvi uzmem nevinost,nekoliko desetina puta sam je vidjao kad izadje posle kupanja iz Wc'a i krene u spavacu sobu,u uske gacice i kad sam gledao njene zgodne noge i dupe dizao mi se do kraja. Znala je kao svaka sestra da me poljubi ili stipne za obraz dok sam bio manji ali tada sam tako zelio da to opet ponovi,znao sam i nekad da joj svrsim na uloske i to perfektno zatworim i vratim da se ne vîdi da je kesica otwarana,jednog dana kad sam se vratio iz skole nikog nije bilo kuci,cuo sam tus i predpostavio da se ona tusira jer je njena obuca bila tu,otisao sam na prste do njene sobe i sakrio se ispod kreveta,cekao sam je da dodje iz kupatila da se obuce,kad je usla posle nekoliko minuta bila je obmotana peskirom,ali kad ga je bacila vidio sam sve njene privlacne obline,imala je noge sa malo celulita,i guzu isto,to je ono pravo sto dize moj kurac,da ga skace na kurac svojim celulitom udara jaja i vuce kurac ka gore,stalno ste napaljeni dok jebete! Onda sam joj pogledao grudi,bile su savrsene 17-ica kao sto ja kazem,grudi su joj tacno tolike kao kad ispruzim saku,jbt doslo mi je u trenutku da je sčepam i izjebem! Ali nije to bilo tako lako,kada se obukla i izasla ja sam se vratio u svoju sobu i poceo da drkam,potom sam poceo da kujem plan kako da je zavedem, nisam znao sta mnogo voli ali sam znao kako da je zasmijem i zadobijem na neki nacin, predweče ja i seka smo gledali tv a ona je samo ćutala,onda sam otworio temu pitavsi je,dali gledas ove filmove na 25-om kanalu,neke krimi serije itd,pricali smo malo a onda sam ja izvadio telefon,usao u galeriju tel-a i otvorio jednu sliku gdje sam joj slikao dupe,da dobro pise,njeno golo dupe,sa uvucenim gacicama i preko je imala neki crni mini sorc,odma je pogledala sliku i samo izasla van sobe kroz kuxinju,jbg,sve sam mislio da sam sjebo ali sam znao sta mi je radit sledece,uzeo sam tel i sakrio ga da ona nebi pobrisala te slike,sledeći dan sam se vratio iz skole,svi su bili na poslu,cuo sam nekoga u dnevnoj sobi,bacio sam torbu pored vitrine u hodniku usao unutra ali nikoga nije bilo tu,samo je radio Tv,onda sam otisao iza kuce i navirio na prozor od spavace,vidio sam nju kako lezi po običaju,brzo sam usao u kucu,svukao sa sebe bokserice,bacio ix u moju sobu,uzeo kondom u ruku i usao kod nje u sobu,ona nije obratila paznju da je neko usao jer je bila okrenuta ka prozoru,onda legao pored nje i poceo da je milujem,pomjeram i mazim pramenove,onda sam cuo kako plače,pitao sam je,sta ti je sekice' ona mi je odgovorila "nista,ali zasto mi nikad nisi rekao da ti se svidjam,zasto bato,okrenula se i poljubila me" rekla mi je kako i ona mene puno voli kao muskarca rekla je "ali neznam dali je to uredu,definitivno nije,i okrenula se" ja sam joj rekao "boli me sekice,sad ces da vidis kako sam te se zaželio" digao je sa kreveta,okrenuo i pribio ka zidu,skinuo joj šorc i gaćice i skinuo svoje farmerice,nabio sam joj ga tako jako u dupe da sam osjetio da cvili od bola,onda sam to uradio jos jace,uhvatio je rukama naprijed za stomak i nabijao sve sto sam jače mogao,osjetio sam kako se pomjera od zida ka meni,uhvatio sam je oko struka i poceo jos brze, vikala je "tako batice,daj mi seks,daj mi tvoje najbolje" tresla se od napaljenja,onda sam presao na picu, od tada samo je ja jebem! 1dio
[Vrh] Go down
 
Sestra i ja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Ljubavni snovi :: ***SEX*** :: ***Erotske price***-
Forum(o)Bir: